אירועים וימי הולדת

ימי הולדת

ב- iClimb אירוע מכל סוג שהוא הוא חוויה בלתי נשכחת, לא שגרתי, חווייתי המותיר חותם על כל משתתף. אירועים ניתן לחגוג בכל אחד מאזורי הפעילות (פנטופיה, בולדר, טופ-רופ או שילוב מנצח בין מספר מתחמים).
יום הולדת שכולו חוויה בלתי נשכחת ! שונה מכל ימי ההולדת, מיוחד ומלא באדרנלין והתרגשות. כמקצוענים בתחום האתגר בנינו בשבילכם פעילות יום הולדת אתגרית ומיוחדת. התכנית משלבת מגוון אטרקציות ופעילויות מאתגרות, לכל גיל עם הרבה הנאה וכייף.
אנו מזמינים אתכם לארגן לילדיכם אירוע יום הולדת/בני מצווה בלתי נשכח ועתיר בפעילות כיפית לכבוד היום שהם חיכו לו במשך כל השנה! יום הולדת זה יותר מיום מיוחד בזכות עצמו ועל ידי הפקת אירוע אתגרי מיוחד תהפכו אותו ליום בלתי נשכח .
אנו נשמח לתכנן ולהתאים את תוכן האירוע לחוגגים או לאפשר לכם לחגוג במבנה אירוע "סטנדרטי" (שום דבר אצלנו אינו סטנדרטי) באורך של כשעתיים בו הילדים יתנסו במגוון סוגי טיפוס עם משחקים תחרויות והנאה.
במתחם מגוון מתקני גובה מלאי אדרנלין הניתנים לשילוב כחלק מהפעילות:

מגלשה אנכית:

המשתתף אוחז בידית, מועלה אוטומטית לגובה 8 מטרים וברגע עזיבת האחיזה גולש במהירות גבוהה למטה (הפעילות מתבצעת עם קסדה וחליפת מיגון ייעודית).

קפיצת אומץ:

קפיצה המשלבת קואורדינציה מגובה 7 מטרים. הקופץ עומד על משטח קפיצה ממנו מזנק לטרפז הנמצא באוויר ועליו לתפוס אותו (פעילות עם רתמה, קסדה ואבטחה אוטומטית).

הפעילות במתחם מתאפשרת החל מגיל 4 ולכל גודל קבוצה.

מתחם הקפיטריה יארח את החוגגים עם מזון מגוון לאירוע, כך תוכלו להירגע וליהנות עם ילדכם ולהשאיר לנו את הסידורים והארגונים.

החוגג יוביל וידגים את הפעילות האישית והקבוצתית וניתן דגש על שימתו במרכז.
בחצי השעה האחרונה לפעילות נעבור לקפיטריה לטקס יום ההולדת והכיבוד.

הצלחה מורכבת מאחוז אחד של השראה

ו-99 אחוזים של הזעה

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

פייסבוק פנטופיה ראשל"צ:

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט