קירות טיפוס פרטיים ומסחריים

כמרכז העוסק בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר בתחום הטיפוס הספורטיבי בישראל אנו מפעילים מחלקה מקצועית ייעודית לתכנון ובנייה של קירות טיפוס.

יחד עם מומחה מטעמנו שילווה אתכם בכל התהליך נוכל לבנות עבורכם מתקן טיפוס המוגדר ומותאם לקהל המטרה שלכם.
קירות הטיפוס שלנו עשויים ממגוון חומרים ומיוצרים על ידינו בארץ או על ידי חברת Walltopia אותה אנו מייצגים בארץ. קבוצת Walltopia היא כיום הקבוצה הגדולה והמובילה בעולם בבניית קירות טיפוס, פארקי חבלים ומתקני גובה וביכולתה לבצע כל פרויקט בניה בסטנדרט הגבוה ביותר.
בנוסף לכך אנו מייבאים מוצרים משלימים לקיר הטיפוס (מכשירי אבטוח אוטומטיים, אחיזות, אלמנטים טכניים, ציוד בטיחות ועוד).
בשנים האחרונות בנינו מספר גדול של פרויקטים – מקירות מסחריים גדולים (בולדרלנד כפר סבא, קיר יואב בחיפה, קיר עפולה, קיר ירושלים, קיר איילת- קרית אונו, קיר אשדוד), דרך קירות במוסדות (בולדר במודיעין, מגדל טיפוס בפ"ת, קיר בקניון ארנה), חדרי כושר (ביונד – ת"א), מתקנים בבתי ספר וגם מגוון פתרונות מותאמים לקירות בבתים פרטיים.
למחלקה ניסיון רב בליווי הלקוח משלב הגדרת החזון, דרך שלבי התכנון, ההקמה בשטח ועד למסירת הפרויקט מוכן להפעלה ומאושר לטיפוס.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב על מנת שבסופו של התהליך תקבלו קיר טיפוס, פארק חבלים, רולגליידר או כל מתקן חוויתי אחר- איכותי המותאם לצורכיכם ותקציבכם.
ניסיוננו הרב בבניית קירות והידע הנצבר בתכנון וביצוע פרויקטים מסוגים שונים מאפשרים לנו להיות סמוכים ובטוחים כי נוכל לבנות עבורכם מתקן מרשים ופונקציונלי לצורכיכם וזאת תוך ניצול מיטבי של התקציב.

logo-f

יצירת קשר מהירה

בואו להיות חברים שלנו

פייסבוק פנטופיה ראשל"צ:

איך מגיעים?

לחץ על האייקון להצגת המפה

waze-button-01

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט - יצירת נוכחות באינטרנט